Toshiba 70QF5D53DB 70 inch Smart 4K UHD HDR QLED Fire TV 70QF5D53DB
Product Code:
TE34011
Pack Of
1
| Manufacturer | Toshiba |
| Brand | Toshiba |
| Colour | Black |
| Size | 70in |
| Weight | 24kg |
| Dimensions | 1575x290x913mm |
| Resolution | 3840x2160 |
| Built In Speakers | 2x 12w |
| Screen Type | LED |
| HD-Ready | Yes |
| Hospitality Features | No |
×