Toshiba 32WV2553DB 32 in Smart HD Ready HDR DLED Freely TV 32WV2553DB
Product Code:
TE34397
Pack Of
1
| Manufacturer | Toshiba |
| Brand | Toshiba |
| Colour | Black |
| Size | 32in |
| Weight | 4.2kg |
| Dimensions | 728x173x473mm |
| Resolution | 1366x768 |
| Built In Speakers | 2x 6w |
| Screen Type | LED |
| HD-Ready | Yes |
| Freeview HD | Freely |
| Hospitality Features | No |
×