Toshiba 43UV1563DB 43 inch Smart 4K UHD HDR Freely TV 43UV1563DB
Product Code:
TE34437
Pack Of
1
| Manufacturer | Toshiba |
| Brand | Toshiba |
| Colour | Black |
| Size | 43in |
| Weight | 5.5kg |
| Dimensions | 601x957x173mm |
| Resolution | 3840x2160 |
| Screen Type | LED |
| HD-Ready | Yes |
| Freeview HD | Freely |
| Hospitality Features | No |
×