Toshiba 50UV1563DB 50 inch Smart 4K UHD HDR DLED Freely TV 50UV1563DB
Product Code:
TE34438
Pack Of
1
| Manufacturer | Toshiba |
| Brand | Toshiba |
| Colour | Black |
| Size | 50in |
| Weight | 8.05kg |
| Dimensions | 693x1111x257mm |
| Resolution | 3840x2160 |
| Screen Type | LED |
| HD-Ready | Yes |
| Freeview HD | Freely |
| Hospitality Features | No |
×