Toshiba 65UV1563DB 65 inch Smart 4K UHD HDR DLED Freely TV 65UV15653DB
Product Code:
TE34440
Pack Of
1
| Manufacturer | Toshiba |
| Brand | Toshiba |
| Colour | Black |
| Size | 65in |
| Weight | 13.25kg |
| Dimensions | 1446x882x257mm |
| Resolution | 3840x2160 |
| Built In Speakers | 2x 6w |
| Screen Type | LED |
| HD-Ready | Yes |
| Freeview HD | Freely |
| Hospitality Features | No |
×