Safescan SD-4141 Standard Duty Cash Drawer Black 132-0425
Product Code:
I-SSC33317
Pack Of
1
| Manufacturer | Safescan |
| Brand | Safescan |
| Colour | Black |
| Colour | Black |
| Material | Steel Casing/Plastic Inner Tray |
| Form | Cash Drawer |
| Weight | 6.6kg |
| Dimensions | 410x415x115mm |
| Warranty | 3 Year Warranty |
| Power | 12-24V |
| Lock Type | Key Lock |
| Currency | All Currencies |
| Coin Compartments | 8 |
| Note Compartments | 4 |
×