Safescan 6165 G3 Money Counting Scales 131-0700
Product Code:
SSC33776
Pack Of
1
| Manufacturer | Safescan |
| Brand | Safescan |
| Colour | Black |
| Colour | Black |
| Form | Coin & Banknote Counter |
| Weight | 540g |
| Dimensions | 243x142x147mm |
| Warranty | 3 Year Warranty |
| Power | 110V-240V |
| Currency | GBP EUR CHF PLN USD HUF SEK NOK DKK BGN CZK RON HRK |
| Other Features | Rechargeable Battery Available |
| Counting Mode | Coins and Banknotes |
×