Safescan 6175 Money Counting Scale 131-0706
Product Code:
SSC33787
Pack Of
1
| Manufacturer | Safescan |
| Brand | Safescan |
| Colour | Black |
| Form | Coin & Banknote Counter |
| Weight | 540g |
| Dimensions | 226x142x76mm |
| Warranty | 3 Year Warranty |
| Power | 110-240V |
| Currency | GBP EUR CHF USD PLN HUF SEK NOK DKK BGN CZK RON HRK RSD TRY |
| Counting Mode | Coins and Banknotes |
×