Safescan Mixed Coin Counter and Sorter Euro UK Plug 113-0260
Product Code:
SSC33295
Pack Of
1
| Manufacturer | Safescan |
| Brand | Safescan |
| Colour | White |
| Material | Plastic |
| Form | Coin Counter |
| Weight | 5kg |
| Dimensions | 375x375x305mm |
| Warranty | 3 Year Warranty |
| Power | 230V |
| Currency | Euro |
| Counting Mode | Coins |
| Speed | 220 Coins Per Minute |
| Hopper Capacity | 300-500 Coins |
| Biodegradable | No |
×