Durable Rexycle 1 Card Badge Holder (Pack of 10) 895119
Product Code:
DB73998
Pack Of
1
| Manufacturer | Durable (UK) Ltd |
| Brand | Durable |
| Colour | Clear |
| Material | Polypropylene |
| Form | ID Badge |
| Capacity | 1 Card |
| Eco-Aware | Yes |
| Recycled Product | 70% Recycled Material |
| Orientation | Landscape or Portrait |
| Weight | 200g |
| Dimensions | 194x80x106mm |
| Warranty | 1 Month Warranty |
| Attachment | No Clip |
| Badge Size | 54x85mm |
| Capacity | 1 Card |
×