Durable Recycled Fabric Lanyard Black (Pack of 10) 824101
Product Code:
DB74098
Pack Of
1
| Manufacturer | Durable (UK) Ltd |
| Brand | Durable |
| Colour | Black |
| Material | Recycled Fabric |
| Form | Lanyard |
| Eco-Aware | Yes |
| Recycled Product | 80% Recycled Material |
| Length | 460mm |
| Weight | 200g |
| Dimensions | 130x90x60mm |
| Warranty | 1 Month Warranty |
| Safety Release | Yes |
×