Durable Recycled Paper Name Badges with Inserts 54x90mm (Pack of 20) 827301
Product Code:
DB74105
Pack Of
1
| Manufacturer | Durable (UK) Ltd |
| Brand | Durable |
| Colour | Charcoal |
| Material | Paper |
| Form | ID Badge |
| Eco-Aware | Yes |
| Recycled Product | 100% Recycled Paper |
| Orientation | Landscape or Portrait |
| Weight | 306g |
| Dimensions | 270x390x5mm |
| Warranty | 1 Month Warranty |
| Attachment | No Clip |
| Badge Size | 54x90mm |
×