Durable Self Laminating Name Badge with Clip 54x90mm Clear (Pack of 25) 8149/19
Product Code:
DB814919
Pack Of
1
| Manufacturer | Durable (UK) Ltd |
| Brand | Durable |
| Colour | Clear |
| Material | Plastic |
| Form | ID Badge |
| Orientation | Landscape |
| Weight | 164.3g |
| Dimensions | 90x90x105mm |
| Warranty | 1 Month Warranty |
| Attachment | Rotating Clip |
| Badge Size | 54x90mm |
| Self-Laminating | Yes |
| Biodegradable | No |
×