Phoenix Electronic Key Deposit Safe 30 Keys KS0031E
Product Code:
I-PN10179
Pack Of
1
| Manufacturer | Phoenix |
| Brand | Phoenix |
| Colour | White |
| Colour | White |
| Material | Metal |
| Material | Metal |
| Form | High Security Key Cabinet |
| Capacity | 6.5 Litres |
| Capacity | 6.5 Litres |
| Weight | 6.5kg |
| Warranty | 1 Year Back to Base Warranty |
| Dimensions (WxDxH) | 300x100x280mm |
| Internal Dimensions | 295x80x275mm |
| Lock Type | Electronic Lock 3-8 Digits |
| Lock Type | Electronic Lock 3-8 Digits |
| Wall Mount | Yes |
| Capacity | 6.5 Litres |
| Capacity | 30 Key |
×