Master Lock Digital Fire Safe with Manager Key Extra Large Black LTW123GTC
Product Code:
SEC28333
Pack Of
1
| Manufacturer | Master Lock |
| Brand | Master Lock |
| Colour | Black |
| Colour | Black |
| Material | Steel |
| Form | Data Fire Safe |
| Capacity | 34.8 Litres |
| Weight | 40.0kg |
| Dimensions | 453x415x491mm |
| Warranty | 1 Year Limited Warranty |
| Internal Dimensions | 349x319x302mm |
| Lock Type | Electronic Lock |
| Fire Rating | 1 Hour |
| Waterproof | Yes |
| Capacity | 34.8 Litres |
×