Phoenix Fortress High Security Safe Size 1 22L + Key Lock White SS1451K
Product Code:
PN01576
Pack Of
1
| Manufacturer | Phoenix |
| Brand | Phoenix |
| Colour | White |
| Material | Steel |
| Form | Security Safe |
| Capacity | 10 Litres |
| Weight | 21kg |
| Dimensions | 370x310x250mm |
| Fixing | Floor |
| Warranty | 2 Year Materials and Labour Warranty |
| Internal Dimensions | 300x190x180mm |
| Lock Type | Key Lock |
| Cash Rating | Overnight:£4 000.00 |
| Number Of Shelves | None |
| Capacity | 10 Litres |
×