Phoenix Fortress High Security Safe Size 2 22L + Key Lock White SS1452K
Product Code:
PN01578
Pack Of
1
| Manufacturer | Phoenix |
| Brand | Phoenix |
| Colour | White |
| Material | Steel |
| Form | Security Safe |
| Capacity | 22 Litres |
| Weight | 28kg |
| Dimensions | 410x405x300mm |
| Fixing | Floor |
| Warranty | 2 Year Materials and Labour Warranty |
| Internal Dimensions | 330x295x220mm |
| Lock Type | Key Lock |
| Cash Rating | Overnight:£4 000.00 |
| Number Of Shelves | 1 Fixed Shelf |
| Capacity | 22 Litres |
×