Phoenix Fortress High Security Safe Size 3 46L + Key Lock White SS1453K
Product Code:
I-PN01580
Pack Of
1
| Manufacturer | Phoenix |
| Brand | Phoenix |
| Colour | White |
| Material | Steel |
| Form | Security Safe |
| Capacity | 46 Litres |
| Weight | 42kg |
| Dimensions | 410x405x550mm |
| Fixing | Floor |
| Warranty | 2 Year Materials and Labour Warranty |
| Internal Dimensions | 330x295x470mm |
| Lock Type | Key Lock |
| Cash Rating | Overnight:£4 000.00 |
| Number Of Shelves | 1 Adjustable Shelf |
| Capacity | 46 Litres |
×