Phoenix Venus Security Safe Size 3 Electronic Lock 48 Litres White HS0673E
Product Code:
PN00899
Pack Of
1
| Manufacturer | Phoenix |
| Brand | Phoenix |
| Colour | White |
| Material | Steel |
| Form | Security Safe |
| Capacity | 48 Litres |
| Weight | 90kg |
| Fixing | Floor & Wall |
| Warranty | 2 Year Materials and Labour Warranty |
| Dimensions (WxDxH) | 440x380x460mm |
| Internal Dimensions | 390x300x405mm |
| Lock Type | Electronic Lock 6-8 Digits |
| Cash Rating | Overnight: £6 000.00 |
| Number Of Shelves | 1 Shelf |
| Capacity | 48 Litres |
×