Phoenix Venus Security Safe Size 4 Electronic Lock 56 Litres White HS0674E
Product Code:
PN00901
Pack Of
1
| Manufacturer | Phoenix |
| Brand | Phoenix |
| Colour | White |
| Material | Steel |
| Form | Security Safe |
| Capacity | 56/15 (72) Litres |
| Weight | 122kg |
| Fixing | Floor & Wall |
| Warranty | 2 Year Materials and Labour Warranty |
| Dimensions (WxDxH) | 440x380x670mm |
| Internal Dimensions | 390x300x485mm |
| Lock Type | Electronic Lock 6-8 Digits |
| Cash Rating | Overnight: £6 000.00 |
| Number Of Shelves | 1 Shelf |
| Capacity | 56/15 (72) Litres |
×