Phoenix Fingerprint Key Safe Electronic Lock 60 Adjustable Hooks Black KS0021F
Product Code:
PN01295
Pack Of
1
| Manufacturer | Phoenix |
| Brand | Phoenix |
| Colour | Black |
| Material | Steel |
| Form | High Security Key Cabinet |
| Capacity | 4.5 Litres |
| Capacity | 60 Key |
| Weight | 8kg |
| Warranty | 1 Year Back to Base Warranty |
| Dimensions (WxDxH) | 300x105x360mm |
| Internal Dimensions | 235x85x350mm |
| Lock Type | Electronic Lock 3-8 Digits Fingerprint Lock |
| Wall Mount | Yes |
| Capacity | 4.5 Litres |
| Capacity | 60 Key |
×