Phoenix Fortress Pro Safe Size 1 Electronic Lock 23 Litres White SS1461E
Product Code:
PN01565
Pack Of
1
| Manufacturer | Phoenix |
| Brand | Phoenix |
| Colour | White |
| Material | Steel |
| Form | Security Safe |
| Capacity | 23 Litres |
| Weight | 52kg |
| Fixing | Floor |
| Warranty | 2 Year Materials and Labour Warranty |
| Dimensions (WxDxH) | 440x420x350mm |
| Internal Dimensions | 330x295x240mm |
| Lock Type | Electronic Lock 6 Digits |
| Cash Rating | Overnight:£4 000.00 |
| Number Of Shelves | 1 Shelf |
| Capacity | 23 Litres |
×