Phoenix Fortress Pro Safe Size 3 Electronic Lock 53 Litres White SS1463E
Product Code:
PN01569
Pack Of
1
| Manufacturer | Phoenix |
| Brand | Phoenix |
| Colour | White |
| Material | Steel |
| Form | Security Safe |
| Capacity | 53 Litres |
| Weight | 84kg |
| Fixing | Floor |
| Warranty | 2 Year Materials and Labour Warranty |
| Dimensions (WxDxH) | 440x420x650mm |
| Internal Dimensions | 330x295x540mm |
| Lock Type | Electronic Lock 6 Digits |
| Cash Rating | Overnight:£4 000.00 |
| Number Of Shelves | 2 Shelves |
| Capacity | 53 Litres |
×