Phoenix Fortress Pro Safe Size 5 Electronic Lock 87 Litres White SS1465E
Product Code:
PN01573
Pack Of
1
| Manufacturer | Phoenix |
| Brand | Phoenix |
| Colour | White |
| Material | Steel |
| Form | Security Safe |
| Capacity | 87 Litres |
| Weight | 126kg |
| Fixing | Floor |
| Warranty | 2 Year Materials and Labour Warranty |
| Dimensions (WxDxH) | 440x420x1000mm |
| Internal Dimensions | 330x295x890mm |
| Lock Type | Electronic Lock 6 Digits |
| Cash Rating | Overnight:£4 000.00 |
| Number Of Shelves | 3 Shelves |
| Capacity | 87 Litres |
×