Durable Magnetic Warehouse Aisle Sign 149 x 149mm (Pack of 10) 187119
Product Code:
DB74253
Pack Of
1
| Manufacturer | Durable (UK) Ltd |
| Brand | Durable |
| Colour | Clear |
| Colour | Clear |
| Size | 149x149mm |
| Material | PET Plastic |
| Form | Racking & Shelving Accessories |
| Accessory Type | Ticket & Document Holders |
| Weight | 800g |
| Warranty | 1 Month Warranty |
| Dimensions (WxDxH) | 155x33x152mm |
| Use With | DURAPRINT® software |
×