Durable Magnetic Warehouse Aisle Sign A5 Portrait (Pack of 10) 187219
Product Code:
DB74254
Pack Of
1
| Manufacturer | Durable (UK) Ltd |
| Brand | Durable |
| Colour | Clear |
| Colour | Clear |
| Size | 210x148.5mm |
| Material | PET Plastic |
| Form | Racking & Shelving Accessories |
| Accessory Type | Ticket & Document Holders |
| Weight | 1.15kg |
| Warranty | 1 Month Warranty |
| Dimensions (WxDxH) | 155x33x214mm |
| Use With | DURAPRINT® software |
×