Safescan 155-S Auto Counterfeit Dectector with RS-100 Banknote Stacker
Product Code:
I-SSC800001
Pack Of
1
| Manufacturer | Safescan |
| Brand | Safescan |
| Colour | Black |
| Form | Banknote Counter |
| Weight | 660g |
| Dimensions | 56x120x76mm |
| Warranty | 3 Year Warranty |
| Power | 110V-240V |
| Currency | GBP EUR SCT NIR |
| Counting Mode | Banknotes |
| Counterfeit Detection | Yes |
×