Safescan 155-S Complete Automatic Counterfeit Detector Bundle 112-0732
Product Code:
SSC33861
Pack Of
1
| Manufacturer | Safescan |
| Brand | Safescan |
| Colour | Black |
| Colour | Black |
| Weight | 660g |
| Dimensions | 156x120x76mm |
| Warranty | 3 Year Warranty |
| Power | 110-240V |
| Currency | GBP EUR SCT NIR |
×