Legamaster Wooden Magnet 25mm (Pack of 5) 7-181725
Product Code:
ED09514
Pack Of
1
| Manufacturer | Edding |
| Brand | Legamaster |
| Colour | Brown |
| Size | 25mm |
| Material | Wood |
| Eco-Aware | Yes |
| Accessory Type | Tacking Magnets |
| Weight | 25g |
| Dimensions | 25x15.5x25mm |
| Warranty | 2 Year Warranty |
| For Use With | Magnetic Surfaces |
| Environment Support | FSC Mix 70% |
×