Bi-Office Slim Display System Double-Sided Ceramic Board 120x90cm DSP051131
Product Code:
BQ10387
Pack Of
1
| Manufacturer | Bi-Silque |
| Brand | Bi-Office |
| Colour | White |
| Size | 1200x900mm |
| Weight | 8.901kg |
| Dimensions | 1200x900mm |
| Fixing | Wall Mounted Board |
| Board Surface | Ceramic Steel |
| Warranty | 24 Month Warranty |
| Board Type | Magnetic Board |
×