Bi-Office Ayda Biofusion Magnetic Whiteboard Lacquered Steel Surface 200x100cm PMA22759226
Product Code:
BQ11628
Pack Of
1
| Manufacturer | Bi-Silque |
| Brand | Bi-Office |
| Colour | White |
| Size | 2000x1000mm |
| Weight | 7.8kg |
| Dimensions | 2000x10x1000mm |
| Fixing | Wall Mounted Board |
| Board Surface | Lacquered Steel |
| Frame | Aluminium |
| Warranty | 10 Year Surface Guarantee |
| Board Type | Magnetic Board |
| Pen Tray | Yes |
| Frame Colour | Silver |
| Board Size | 200 x 100cm |
×