Bi-Office Ayda Ceramic Mobile Revolver Board 106.5x75 QR1504AL
Product Code:
I-BQ10725
Pack Of
1
| Manufacturer | Bi-Silque |
| Brand | Bi-Office |
| Colour | White |
| Size | Other Sizes |
| Weight | 9.9kg |
| Dimensions | 1065x750x550mm |
| Fixing | Mobile Board |
| Board Surface | Enamelled |
| Frame | Aluminium |
| Warranty | 24 Month Warranty |
| Board Type | Magnetic Board |
| With Castors | Yes |
| Pen Tray | Yes |
| Board Size | 106.5 x 75cm |
×