Bi-Office Ayda Non-Mag Drywipe Board Mobile Revolver 106.5x75 QR1501AL
Product Code:
I-BQ10727
Pack Of
1
| Manufacturer | Bi-Silque |
| Brand | Bi-Office |
| Colour | White |
| Size | Other Sizes |
| Weight | 7.28kg |
| Dimensions | 1065x750x550mm |
| Fixing | Mobile Board |
| Frame | Aluminium |
| Warranty | 24 Month Warranty |
| Board Type | Non-Magnetic Board |
| With Castors | Yes |
| Pen Tray | Yes |
| Board Size | 106.5 x 75cm |
×