Bi-Office Ayda Biofusion Magnetic Whiteboard Ceramic Surface 90x60cm PCR06999226
Product Code:
I-BQ54245
Pack Of
1
| Manufacturer | Bi-Silque |
| Brand | Bi-Office |
| Colour | White |
| Size | 900x600mm |
| Weight | 2.8kg |
| Dimensions | 900x10x600mm |
| Fixing | Wall Mounted Board |
| Board Surface | Ceramic Steel |
| Frame | Aluminium |
| Warranty | 25 Year Surface Guarantee |
| Board Type | Magnetic Board |
| Pen Tray | Yes |
| Frame Colour | Silver |
| Board Size | 90 x 60cm |
×