Bi-Office Ayda Biofusion Magnetic Whiteboard Ceramic Surface 106.5x75cm PCR65999226
Product Code:
I-BQ54246
Pack Of
1
| Manufacturer | Bi-Silque |
| Brand | Bi-Office |
| Colour | White |
| Size | Other Sizes |
| Weight | 3kg |
| Dimensions | 1065x10x750mm |
| Fixing | Wall Mounted Board |
| Board Surface | Ceramic Steel |
| Frame | Aluminium |
| Warranty | 25 Year Surface Guarantee |
| Board Type | Magnetic Board |
| Pen Tray | Yes |
| Frame Colour | Silver |
| Board Size | 106.5 x 75cm |
×