Bi-Office Ayda Biofusion Magnetic Whiteboard Ceramic Surface 200x120cm PCR14999226
Product Code:
I-BQ54264
Pack Of
1
| Manufacturer | Bi-Silque |
| Brand | Bi-Office |
| Colour | White |
| Size | 2000x1200mm |
| Weight | 13.1kg |
| Dimensions | 2000x10x1200mm |
| Fixing | Wall Mounted Board |
| Board Surface | Ceramic Steel |
| Frame | Aluminium |
| Warranty | 25 Year Surface Guarantee |
| Board Type | Magnetic Board |
| Pen Tray | Yes |
| Frame Colour | Silver |
| Board Size | 200 x 120cm |
×