Bi-Office Maya Non-Magnetic Drywipe Whiteboard 600x450mm MA0212170
Product Code:
BQ04665
Pack Of
1
| Manufacturer | Bi-Silque |
| Brand | Bi-Office |
| Colour | White |
| Colour | White |
| Size | 600x450mm |
| Weight | 1.93kg |
| Dimensions | 600x450mm |
| Fixing | Wall Mounted Board |
| Board Surface | Melamine |
| Frame | Aluminium |
| Warranty | Whole Product Warranty 24 Month 5 Year Surface Warranty |
| Board Type | Non-Magnetic Board |
| Pen Tray | Yes |
| Board Size | 600x450mm |
×