5 Star Felt Noticeboard with Wall Fixing Kit and Aluminium Trim 900x600mm Grey 397786
Product Code:
FS397786
Pack Of
1
| Manufacturer | VOW |
| Brand | 5 Star Office |
| Colour | Grey |
| Size | 900x600mm |
| Dimensions | 900x600mm |
| Fixing | Wall Mounted Board |
| Board Surface | Felt Board |
| Frame | Aluminium Frame |
| Board Size | 900x600mm |
×