5 Star Felt Noticeboard with Wall Fixing Kit and Aluminium Trim 1200x900mm Blue 397794
Product Code:
FS397794
Pack Of
1
| Manufacturer | VOW |
| Brand | 5 Star Office |
| Colour | Blue |
| Size | 1200x900mm |
| Dimensions | 1200x900mm |
| Fixing | Wall Mounted Board |
| Board Surface | Felt Board |
| Frame | Aluminium Frame |
| Board Size | 1200x900mm |
×