Bi-Office Earth Prime Felt Notice Board Oak MDF Frame Green 180x120cm FB8544233
Product Code:
BQ04233
Pack Of
1
| Manufacturer | Bi-Silque |
| Brand | Bi-Office |
| Colour | Green |
| Size | 1800x1200mm |
| Weight | 8.61kg |
| Dimensions | 1960x35x1255mm |
| Fixing | Wall Mounted Board |
| Board Surface | Felt Board |
| Frame | MDF Frame |
| Warranty | 24 Month Warranty |
| Frame Colour | Oak |
| Board Size | 180x120cm |
×