Bi-Office Earth Executive Felt Notice Board Oak MDF Frame Blue 120x90cm FB1443239
Product Code:
BQ04423
Pack Of
1
| Manufacturer | Bi-Silque |
| Brand | Bi-Office |
| Colour | Blue |
| Size | 1200x900mm |
| Weight | 4.37kg |
| Dimensions | 1200x900mm |
| Fixing | Wall Mounted Board |
| Board Surface | Felt Board |
| Frame | Wood Frame |
| Warranty | 24 Month Warranty |
| Board Size | 120x90cm |
×