Bi-Office Earth Executive Felt Notice Board Oak Blu 120x90cm FB5143239
Product Code:
BQ04514
Pack Of
1
| Manufacturer | Bi-Silque |
| Brand | Bi-Office |
| Colour | Blue |
| Size | 1500x1200mm |
| Material | Felt |
| Eco-Aware | Yes |
| Recycled Product | High Proportion of Recycled and Waste Materials |
| Weight | 5kg |
| Dimensions | 1500x1200mm |
| Fixing | Wall Mounted Board |
| Board Surface | Felt Board |
| Frame | MDF Frame |
| Warranty | 24 Month Warranty |
| Frame Colour | Oak |
| Board Size | 150x120cm |
×