Bi-Office Ayda Biofusion Notice Board Cork Surface 180x90cm PCA07409226
Product Code:
BQ42106
Pack Of
1
| Manufacturer | Bi-Silque |
| Brand | Bi-Office |
| Colour | Cork |
| Size | Other Sizes |
| Material | Cork |
| Weight | 3.9kg |
| Dimensions | 1800x10x900mm |
| Fixing | Wall Mounted Board |
| Board Surface | Cork Board |
| Frame | Aluminium Frame |
| Frame Colour | Aluminium |
| Board Size | 180 x 90cm |
×