Bi-Office Ayda Biofusion Notice Board Cork Surface 200x120cm PCA28409226
Product Code:
BQ42109
Pack Of
1
| Manufacturer | Bi-Silque |
| Brand | Bi-Office |
| Colour | Cork |
| Size | Other Sizes |
| Material | Cork |
| Weight | 6.5kg |
| Dimensions | 2000x10x1200mm |
| Fixing | Wall Mounted Board |
| Board Surface | Cork Board |
| Frame | Aluminium Frame |
| Frame Colour | Aluminium |
| Board Size | 200 x 120cm |
×