Bi-Office Earth Prime Felt Notice Board Oak MDF Frame Burgundy 180x120cm FB8533239
Product Code:
I-BQ04152
Pack Of
1
| Manufacturer | Bi-Silque |
| Brand | Bi-Office Earth |
| Colour | Burgundy |
| Size | 1800x1200mm |
| Weight | 11.05kg |
| Dimensions | 1800x1200x19mm |
| Fixing | Wall Mounted Board |
| Board Surface | Felt Board |
| Frame | MDF Frame |
| Warranty | 3 Year Warranty |
| Frame Colour | Oak |
| Board Size | 180x120cm |
×