Bi-Office Noticeboard 600x900mm Burgundy FA0333170
Product Code:
I-BQ35333
Pack Of
1
| Manufacturer | Bi-Silque |
| Brand | Bi-Office |
| Colour | Burgundy |
| Size | 900x600mm |
| Weight | 2.06kg |
| Dimensions | 900x12x600mm |
| Fixing | Wall Mounted Board |
| Board Surface | Felt Board |
| Frame | Aluminium Frame |
| Warranty | 24 Month Warranty |
| Board Size | 600x900mm |
×