Bi-Office Felt Noticeboard 120x90cm Aluminium Frame Grey FA0542170
Product Code:
I-BQ35570
Pack Of
1
| Manufacturer | Bi-Silque |
| Brand | Bi-Office |
| Colour | Grey |
| Size | 1200x900mm |
| Weight | 3.86kg |
| Dimensions | 1200x12x900mm |
| Fixing | Wall Mounted Board |
| Board Surface | Felt Board |
| Frame | Aluminium Frame |
| Warranty | 24 Month Warranty |
| Board Size | 120x90cm |
×