Bi-Office Ayda Biofusion Notice Board Cork Surface 106.5x75cm PCA66409226
Product Code:
I-BQ42094
Pack Of
1
| Manufacturer | Bi-Silque |
| Brand | Bi-Office |
| Colour | Cork |
| Size | Other Sizes |
| Material | Cork |
| Weight | 1.5kg |
| Dimensions | 1065x10x750mm |
| Fixing | Wall Mounted Board |
| Board Surface | Cork Board |
| Frame | Aluminium Frame |
| Frame Colour | Aluminium |
| Board Size | 106.5 x 75cm |
×