Bi-Office Ayda Biofusion Notice Board Cork Surface 120x90cm PCA05409226
Product Code:
I-BQ42095
Pack Of
1
| Manufacturer | Bi-Silque |
| Brand | Bi-Office |
| Colour | Cork |
| Size | 1200x900mm |
| Material | Cork |
| Weight | 2.25kg |
| Dimensions | 1200x10x900mm |
| Fixing | Wall Mounted Board |
| Board Surface | Cork Board |
| Frame | Aluminium Frame |
| Frame Colour | Aluminium |
| Board Size | 120 x 90cm |
×