Bi-Office Ayda Biofusion Notice Board Cork Surface 90x60cm PCA03409226
Product Code:
I-BQ42096
Pack Of
1
| Manufacturer | Bi-Silque |
| Brand | Bi-Office |
| Colour | Cork |
| Size | 900x600mm |
| Material | Cork |
| Weight | 1.18kg |
| Dimensions | 900x10x600mm |
| Fixing | Wall Mounted Board |
| Board Surface | Cork Board |
| Frame | Aluminium Frame |
| Frame Colour | Aluminium |
| Board Size | 90 x 60cm |
×